Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Shpalljet e vogla / Sapo janë postuar
para 1 hour
Mercedes C 200  Dizel

Mercedes C 200 Dizel

 

6000 

MERCEDES C 200 CDI ESHT NE GJENDEJ TE SHKELQYSHME VITI I PRODHIMTI : 2001 I REXHISTRUAR RKS DERI NE TETOR 2014 6 SHPEJTSI KLIMA FUNKSIONALE KOMANDA NE ...

para 2 hours
2% Oferta Kredi nga € 15,000 për të 15 milionë euro

2% Oferta Kredi nga € 15,000 për të 15 milionë euro

 

100 

ofrojnë shërbimet e mëposhtme: refinance ** kredi përmirësim në shtëpi * shpikesit * Auto kredi * Konsolidimin e borxhit * Linja e kredisë * i dytë peng hua * * Kred...

para 11 hours

Lokal ose Zyre me qira para kuvendit te Kosoves ne Prishtine

 

 

Leshohet me qira lokali me siperfaqe 50m2, me podrum dhe banjo, qe gjended perballe kuvendit te Kosoves. Lokali eshte I pershtatshem per butik(tekstil) apo zyre (avo...

para 12 hours
Unë jam një huadhënës regjistruar parave private

Unë jam një huadhënës regjistruar parave private

 

 

Unë jam një huadhënës regjistruar parave private Unë jam një huadhënës regjistruar parave private. Ne do të japë një kredi për të ndihmuar njerëzit, kompanitë ...

para 12 hours
A jeni një njeri i biznesit apo një grua? Ju jeni në një rrëmujë financiare

A jeni një njeri i biznesit apo një grua? Ju jeni në një rrëmujë financiare...

 

 

A jeni një njeri i biznesit apo një grua? Ju jeni në një rrëmujë financiare A jeni një njeri i biznesit apo një grua? Ju jeni në një rrëmujë financiare ose k...

para 12 hours
Kallepa per pllaka dekorative nga gipsi

Kallepa per pllaka dekorative nga gipsi

 

1003 

kallepa per pllaka dekorative nga gipsi posedojm te gjitha modelet e fundit, dhe bejm kallepe me porosi

para 12 hours
opel corsa 1,7 tdi sapo erdhur nga italia

Opel Corsa 1,7 tdi sapoardhur nga Italia

 

2150 

Opel corsa,1.7 tdi,spo erdhur nga italia,ne gjendje shume te mire pune,air bag,mbyllje qendrore,dogane e paguar,motor japonez,makine ne gjendje shume te mire pune dh...

para 12 hours
citroen xsara picaso,1.8 benzine+gas sapo erdhur nga italia

Citroen xsara picaso,1.8 benzine+gas sapo erdhur nga Italia

 

2150 

CITROEN XSARA PICASO i sapo erdhur nga italia,4 air bag,xhama elektrike,dogane e paguar,klima automitike,mbyllje qendrore,ABS.1.8 gaz benzine,ne gjendje shume te mir...

para 12 hours
shes makineri per punim druri dhe alumini

Shes makineri per punim druri dhe alumini

 

10 

makineri ne gjendje te mire pune me cmim te aryeshem dhe te diskutueshem nga te gjitha llojet qe ju nevojiten.nr kontakti:0696858563 ose 0682346323.

para 12 hours
opel corsa 1.2 benzin 2007

opel corsa 1.2 benzin 2007

 

6200 

makina eshte ne gjende prefekte,ndodhet ne itali,xhama elektrike,kondicioner,motor 1.2 benzin me zinxhir,mbyllje qendrore,e papunaur ne shqiperi,sapo i jane bere te ...

Shpalljet e vogla / Kategoritë e shpalljeve
Shpalljet e vogla / Më të kërkuarat
16 April 2013

BUNA SHPK kërkon agjent-agjente shitjesh dhe menagjer-menagjere marketingu

 

 

Kompania amerikane BUNA SHPK për arsye të zgjerimit të aktivitetit të saj në Kosovë kërkon agjent-agjente shitjesh dhe menagjer-menagjere marketingu. ...

6 August 2011

Shtëpi për shitje në Gjakovë

 

50.000 euro 

Shtëpi në shitje në Gjakovë në Sara nr 17, në shkollën Emin Duraku fillore. Shtëpia është në dy kate, ka 5 dhoma gjumi, banjo, kuzhine. Shtëpia është ...

25 March 2014
TENDA (SHATORA ) TAVOLINA KARRIKA ME QIRA

Tenda (shatora), tavolina, karrige me qira, per ahengjet tuaja

 

00 

Japim Tenda me Qira Tavolina Karrika me qmime shume te arsyeshme . Tendat i japim ne Prishtine Fushekosove ,Kastriot ,Mitrovice ,Vushtrri . Per korr...

16 July 2011
729830.jpeg

Ndërtojmë Villa Multifunksionale Nga Druri Më i Mirë i Bredhit Austriak-SUE...

 

000 

NDERMARRJE E SPECIALIZUAR PER PRODHIMIN DHE MONTIMIN E OBJEKTEVE NGA DRURI.. Pse Mos te Keni Edhe Ju Nje Vill e Cila do Tju Kushtoj 1/3e Cmnimit ...

19 September 2011
Shtepi luksoze, dy katëshe per qeradhenje ne Veterrnik lagja NIC, me siperfaqe prej 220 m2.

Shtepi luksoze, dy katëshe per qeradhenje ne Veterrnik lagja NIC, me siperf...

 

1300 

Shtepi luksoze, dy katëshe per qeradhenje ne Veterrnik lagja NIC, me siperfaqe prej 220 m2. kati Perdhese: nje dhom dite me trapazari, kuzhine te...

8 February 2013

Banes me mundesi pagese me KESTE per 10 VITE me ZERO interes

 

Me marreveshje  

Ofrojm Banesa me siperfaqe: 50, 80, 88, 92,96, m², me mundesi pagesa per 10 vite PA INTERES, Banesa cilesore ne shitje me ndertim dhe materiale te p...

23 June 2011

Shitje banese ne Gjakov

 

15.000 euro 

Apartament shitje në zyrën e postës kryesore në Gjakovë. Apartamenti ka 53 metra katror, i cili ka një dhomë të gjallë, dhoma gjumi, trepezariju, kuzh...

27 March 2014
TENDA (SHATORA) TAVOLINA KARRIGE ME QIRA

TENDA (SHATORA) TAVOLINA KARRIGE ME QIRA

 

00 

Tenda me qira per Dasma Koncerte Syneti si dhe per qdo feste familjare. Tendat jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise. Tendat i ja...

21 February 2012
Banes 2 dhomshe per shitje ne Fushe Kosove, afer MureBest-it, me sipërfaqe 58m2, në katin e 3-të. Ndertim i ri.

Banes 2 dhomshe per shitje ne Fushe Kosove, afer MureBest-it, me sipërfaqe ...

 

35000 

Banes 2 dhomshe per shitje ne Fushe Kosove, afer MureBest-it, me sipërfaqe 58m2, në katin e 3-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhin&e...

5 April 2012
Bleni BANESA per 10 vite me vetem 300 Euro ne muaj per 10-vite.

Bleni BANESA per 10 vite me vetem 300 Euro ne muaj per 10-vite.

 

Me marreveshje 

RISI-RISI, kompania jonë filloi me oferten per banesa per 10 vite mundesi pagimi per 10 vite, pa KAMATE dhe PA INTERES BANKARE, banesa te dimenzi...

Shpalljet e vogla / Të rastit
5 October 2012
Banes per FEMRA

Banes per FEMRA

 

70 

LËSHOHET BANESA ME QERA PËR FEMRA Lëshohet me qera banesa për femra. Banesa ka tri dhoma. Një dhomë me katër shtreter,një dhomë me tre shtreter dhe një dhomë ...

13 July 2014
Jetta

Jetta

 

7500 

Shitet Jetta. Makina Gjindet ne USA. Makina I ka te gjitha serviset e kryera pa probleme. 167000 te kaluara. Me kontaktoni?!.... Olti99@live.com... Pa dogan Qm...

1 March 2013
Renault Clio e sapotarguar

Renault Clio e sapotarguar

 

3.300 Euro 

makina eshte e ardhur nga gjermania.ne gjendje perfekte motorrike.jane bere te gjitha sherbimet motorrike dhe xhenerike.me targa dhe me letra te paguara per nje vit....

8 May 2012
Printer per shtypje ne Textil+Xham+Dru+Hekur…..

Printer per shtypje ne Textil+Xham+Dru+Hekur…..

 

Me marrweshje 

Këto lloje të printereve kan kapacitet të shtypin në Textil + Dru + Xham + Metal e shum gjera te rrafshta po ashtu printon piktura profesionale...

23 February 2012
Banes 3 dhomshe për shitje në Arbëri, me sipërfaqe 85m2 në katin e 5-të.

Banes 3 dhomshe për shitje në Arbëri, me sipërfaqe 85m2 në katin e 5-të.

 

60000 

Banes 3 dhomshe për shitje në Arbëri, me sipërfaqe 85m2 në katin e 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fje...

27 May 2014
Shitet Shtepia

Shitet Shtepia

 

 

Shitet Shtëpia ne Vushtrri ne Rrugen Bahri Kuqi - “ Përball Shkolles Fillore Andon Zako Qajupi “ Përmbledhje Totale : - Kopështi I rrethekuarë me Muri Te G...

23 April 2013
frigo klima servis

frigo klima servis

 

0000 

frigo klima servis ‎"bejm shitjen montimin servisimin e te gjitha klimave,si dhe bejm mbushjen e klimave te automjeteve me aparat elektronik, bejm edhe rregullimi...

20 March 2014
FIAT  PUNTO  ME  NAFT

Shes Fiat Punto Diesel

 

2500 

shitet fiat punto me naft . dogane e paguar . viti 2002 . ngjyre gri. cmimi 2.500 euro

9 April 2013
objekt ne shitje

objekt ne shitje

 

250.000 

Zona/Rruga : elektoenergjitike industriale durres fshati rinia ESHTE NE SHITJE: OBJEKT I RRETHUAR ME MURE KA NJE MAGAZIN 450 m² KA NJE LEJE NDERTIMI PER 3000 m² K...

1 November 2012
Shitet Banesa 2 dhomeshe 64m2 Kati 1, Fushe Kosove, afer Qerdhes

Shitet Banesa 2 dhomeshe 64m2 Kati 1, Fushe Kosove, afer Qerdhes

 

33000 

Banese 2 dhomeshe per shitje ne Fushe Kosove afer Qerdhes se Femijeve, te rrethi, me siperfaqe 64m2 kati i 1-re. Banesa ka kete renditje: Sallon me kuzhine, 1 dhomë ...Reklama ne gazeta ora
Veshje kombetare me porosi
Memli Mullabazi iPhone Service

Kategoritë e shpalljeve

RSS GazetaOra.com

  • An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.