Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | KyquniRSS Furnizim  |   | 

Shpalljet e vogla / Shpallje të momentit
A7
 

 

Kjo është popullor Glasglow Firma Loan që japin kredi

Kjo është popullor Glasglow Firma Loan që japin kredi Kjo është popullor Firma Loan Glasglow Ne jemi të certifikuar për të ofruar këto lloje të kredive të...

Nuk ka ende shikime

IMG_20150114_181820
 

€ 100.00

telfon huawei y300

• Shitet Telfoni ne gjendje te RRegulllt i sa po ardhur nga zvicra . • Rreth telfonit: CPU dualcore 1.0 GHz, RAM 512MB, Phone Storage 4.00GB (total) ...

3 total views, 3 today

A2
 

 

A jeni duke kërkuar për një kredi biznesi, kredi personale, kredi në shtëpi...

A jeni duke kërkuar për një kredi biznesi, kredi personale, kredi në shtëpi, kredi e makinave. A jeni duke kërkuar për një kredi biznesi, kredi personale...

6 total views, 6 today

A3
 

 

Unë jam Z. Shamla Biba një huadhënës privat kredi

Unë jam Z. Shamla Biba një huadhënës privat kredi Unë jam Z. Shamla Biba një huadhënës privat kredi bazuar në Indi, unë jap nga kredi për normë 2%. Unë jap d...

3 total views, 3 today

SHTEPIA NE SHITJE
 

€ 200,000.00

SHTEPIA NE SHITJE

SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN "KRISTAL" RRUGA "JETON DEDUSHAJ" SHTEPIA KA; 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, TOT...

170 total views, 2 today

 

€ 220.00

GASONIERA ME QERA

LESHOHEN 4 GASONIERA ME QERA NË QENDËR, 1 BANESË TE SHESHI DHE NË DARDANI TEK "VIVA FRESH" DHE NE "ULPIANË" TE YU-PROGRAMI ÇMIMI I TYRE SILLET PREJ, 24...

113 total views, 4 today

SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI
 

€ 200,000.00

SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI

SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN "KRISTAL" RRUGA "JETON DEDUSHAJ" SHTEPIA KA; 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, TOT...

148 total views, 5 today

 

€ 200,000.00

SHTEPIA NE SHITJE

SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN "KRISTAL" RRUGA "JETON DEDUSHAJ" SHTEPIA KA; 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, TOT...

5 total views, 5 today

A9
 

 

Glasglow është një shoqëri me kapital të aksioneve.

Glasglow është një shoqëri me kapital të aksioneve. Glasglow është një shoqëri me kapital të aksioneve. Ne ofrojnë kredi dhe shërbime financiare të të gjitha...

8 total views, 8 today

do do 5
 

 

Ju jeni në një vështirësi financiare? aplikojnë me ne sot dhe për të marrë ...

Ju jeni në një vështirësi financiare? aplikojnë me ne sot dhe për të marrë problemi juaj zgjidhur Ju jeni në një vështirësi financiare dhe të gjitha përpje...

8 total views, 8 today

Shpalljet e vogla / Top shpalljet
 

 

kerkoj femer

kerkoj te nifemer 40 -50

3379 total views, 4 today

 

 

Shitës i sistemeve interkom – puno nga shtëpia

---- English at the bottom ------------- Kompania AnnSystem Co. kërkon 3 punëtorë të punojnë nga shtëpia me komision fiks për shitjen e interkomave. Punët...

266 total views, 1 today

kitchen-tile-design-floor-tile
 

€ me marrveshje

TONI-KERAMIKA

Punojm dhe montojm Llojet e: Kerkamikes,Pllakave: koridore,kuzhin,banjo,sallone,balkone Riparime. Kontakti: Tel. 044 164 047 Viber. +377 44 164 047

265 total views, 7 today

selver
 

€ me marrveshje

JONI-PARKET-PLLAKA

Punojm dhe montojm te gjitha llojet e: Parketit dhe Grryerjen e tyre. Laminatit si dhe Riparimin e tyre. Punimin e Shkalleve me Parket si dhe Laminat. Punoj...

255 total views, 5 today

20080515_1187
 

€ 115,000.00

Banesë në qendër të Prishtinës

Shitet banesa në qendër të Prishtinës me pamje kah pllatoja e Pallatit të Rinisë. Banesa është total e renovuar dhe e mobiluar bukur. Banesa gjindet në katin 4 ...

241 total views, 4 today

SHTEPIA NE SHITJE
 

€ 200,000.00

SHTEPIA NE SHITJE

SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN "KRISTAL" RRUGA "JETON DEDUSHAJ" SHTEPIA KA; 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, TOT...

170 total views, 2 today

1964869_1413253125626549_4069341484480514973_n
 

 

Kerkojm Njohes te gjuhes gjermane

MAXTEL G.M.B.H e specializuar ne Anketim, Terminim, PKV, GKV, Strom, Loto, GKV Kerkon: 20 Puntor per selin ne Prishtine(Ulpian) 35 per selin ne Peje ...

166 total views, 1 today

SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI
 

€ 200,000.00

SHTEPIA NE SHITJE ME 20 ARI

SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN "KRISTAL" RRUGA "JETON DEDUSHAJ" SHTEPIA KA; 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, TOT...

148 total views, 5 today

 

 

Kerkoj femer per lidhje diskrete

kerkoj grua apo vajz vetem per nje koh te shkurtur te jet nje lidhje sekrete

148 total views, 2 today

 

 

Teknik për instalimin e interkomave

Kompania AnnSystem Co. kërkon në Bronks të Nju Jorkut teknik për instalimin e interkomave në ndërtesa me 20 deri në 2000 banesa. Puna kryesisht përbënë shtrirj...

147 total views, 3 today

Shpalljet e vogla / Shpallje të rastit
 

€ 250.00

Banesë me qira për familjarë në Ulpianë

Lëshoj me qira banesën 60 m2 në Ulpianë (Prishtinë) D8, Hyrja 2, kati I, me nxehje qendrore, prej muajit shkurt 2015. Banesa ka 2 dhoma të gjumit, dhomë dite të...

53 total views, 1 today

10933169_10203614018254983_1034842388_n
 

€ me marrveshje

Magnat 3 copa zvuqnika 340Wdhe nje pojaqall toa 180 W max

Magnat dy copa me keto karakteristika 3-Way Bass Reflex 170/340 W - 4-8 ohm 19-35 000 Hz Sensitivity 91 dB Magnat dhe nje me keto karakteristika 3-Way...

21 total views, 1 today

selver
 

€ me marrveshje

JONI-PARKET 044 164 047

Punojm dhe montojm te gjitha llojet e: Parketit dhe Grryerjen e tyre. Laminatit si dhe Riparimin e tyre. Punimin e Shkalleve me Parket si dhe Laminat. Ripar...

69 total views, 1 today

A7
 

 

Kjo është popullor Glasglow Firma Loan që japin kredi

Kjo është popullor Glasglow Firma Loan që japin kredi Kjo është popullor Firma Loan Glasglow Ne jemi të certifikuar për të ofruar këto lloje të kredive të...

Nuk ka ende shikime

 

€ 25,000.00

Shes banesen ne Gjakove

Shitet banesa dydhomëshe ne Gjakove, prej 54 m2, ne rr. Skenderbeut nr. 7, kati i pare. Pronë është i padiskutueshëm pasi që është konfirmuar nga ana e Habitat...

52 total views, 1 today

20080515_1187
 

€ 115,000.00

Banesë në qendër të Prishtinës

Shitet banesa në qendër të Prishtinës me pamje kah pllatoja e Pallatit të Rinisë. Banesa është total e renovuar dhe e mobiluar bukur. Banesa gjindet në katin 4 ...

241 total views, 4 today

 

 

Kerkoj femer per lidhje diskrete

kerkoj grua apo vajz vetem per nje koh te shkurtur te jet nje lidhje sekrete

148 total views, 2 today

A2
 

 

A jeni duke kërkuar për një kredi biznesi, kredi personale, kredi në shtëpi...

A jeni duke kërkuar për një kredi biznesi, kredi personale, kredi në shtëpi, kredi e makinave. A jeni duke kërkuar për një kredi biznesi, kredi personale...

6 total views, 6 today

A9
 

 

Glasglow është një shoqëri me kapital të aksioneve.

Glasglow është një shoqëri me kapital të aksioneve. Glasglow është një shoqëri me kapital të aksioneve. Ne ofrojnë kredi dhe shërbime financiare të të gjitha...

8 total views, 8 today

 

 

Shitës i sistemeve interkom – puno nga shtëpia

---- English at the bottom ------------- Kompania AnnSystem Co. kërkon 3 punëtorë të punojnë nga shtëpia me komision fiks për shitjen e interkomave. Punët...

266 total views, 1 today

Mirësevini në Shpallje.com!

Publikoni FALAS shpalljet

Ne jemi webfaqja numë #1 për publikimin e shpalljeve falas. Bëhuni anëtarë falas dhe filloni të publikoni shpalljet tuaja brenda minutave. Menagjoni shpalljet tuaja nga paneli juaj personal.

Anëtarësohuni tani!

TOP Shpalljet

%d bloggers like this: