Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

OFERTA PUNE RSS Furnizim

Publikimet për OFERTA PUNE (272)

para 1 hour

Kerkoj Skarist

 

 

Kategori: Punë/, Shitet Titull: Kerkoj Skarist Përshkrim i sendit: Kerkoj Skarist Te kete pervoje pune se paku 2 vjet. Te jete i afte te punoj nen presion g...

para 21 hours
Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive

Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive

 

 

Ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive A jeni i lodhur duke kërkuar për një kredi, ju rrëmujë financiare ose keni nevojë për fonde për të filluar biznesin tua...

22 July 2014
Unë jam një huadhënës regjistruar parave private

Unë jam një huadhënës regjistruar parave private

 

 

Unë jam një huadhënës regjistruar parave private Unë jam një huadhënës regjistruar parave private. Ne do të japë një kredi për të ndihmuar njerëzit, kompanitë ...

22 July 2014
Elementary School Teacher

Elementary School Teacher

 

 

At International American Academy of Kosova, our staff is dedicated to creating a school community where students are excited and committed to learning. We are curre...

22 July 2014
Pun nga shtepija juaj

Pun nga shtepija juaj

 

 

Përshkrimi Regjistrohuni ne linkun http://www.probux.com/?rh=6C6F72656E6369303036 ,regjistrimi eshte i thjeshte dhe behet me adresen tuaj te mailit.. pastaj pasi...

22 July 2014
Pun nga shtepija juaj

Pun nga shtepija juaj

 

 

Përshkrimi Regjistrohuni ne linkun http://www.probux.com/?rh=6C6F72656E6369303036 ,regjistrimi eshte i thjeshte dhe behet me adresen tuaj te mailit.. pastaj pasi...

21 July 2014
A keni nevojë për ndihmë financiare

A keni nevojë për ndihmë financiare

 

 

A keni nevojë për ndihmë financiare Përshëndetje, A jeni duke kërkuar për një kredi biznesi, kredi personale, kredi në shtëpi, kredi auto, kredi studentore, kons...

21 July 2014

kujdestari

 

300 

Kerkoj femij qe te perkujdesem ne shtepin time me profesjon jam edukatore vendi ku do te rri femija eshte vend iqet dhe me gjelbrim dhe esht ambijent i pershtatshum ...

20 July 2014
Unë të veprojë një kompani e besueshme të kredisë, unë të ofrojë out kredisë

Unë të veprojë një kompani e besueshme të kredisë, unë të ofrojë out kredis...

 

 

Unë të veprojë një kompani e besueshme të kredisë, unë të ofrojë out kredisë Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të kredive për individët (kredi personale) dhe or...

18 July 2014
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “HOTEL RECEPTIONIST” (F), NË U.A.E (Dubai & Abu Dhabi), QATAR, OMAN, BAHRAIN, etj.

OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI “HOTEL RECEPTIONIST” (F), NË U.A.E ...

 

 

Vela H. R. Consulting® në bashkëpunim me Kompani Rekrutimi Ndërkombëtare, ofron punësim në Lindjen e Mesme ; “United Arab Emirates (Dubai & Abu Dhabi), Qatar (Do...Reklama ne gazeta ora
Veshje kombetare me porosi
Memli Mullabazi iPhone Service

Kategoritë e shpalljeve

RSS GazetaOra.com

  • An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.