Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

PATUNDSHMËRI RSS Furnizim

Publikimet për PATUNDSHMËRI (1212)

para 23 hours
Lokal me qira ne Ulqin ne qender te plazhit te madh

Lokal me qira ne Ulqin ne qender te plazhit te madh

 

7000 

Leshoj me qira lokalin prej 80 m2 me nje terrace. Lokali gjendet ne qendren e plazhit te madh, perball parkut te lojrave. Lokali mund te shfrytzohet e per biznese te...

23 July 2014

Leshoj banesa me qira

 

 

Leshoj banesa me qira ne Lagjen Kalabria te rrethi, objekti i Lesnes, ndertimi i ri, te pershtatshme edhe per zyre..

23 July 2014

Shes apartament

 

23000 

Shes apartament 1+ 1 ( kuzhine-sallon, dhome gjumi, ballkon, banjo,) me nje siperfaqe prej 53 m2 . Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke. Adresa: zona e plazhit ...

23 July 2014
banes me qera

banes me qera

 

300 

leshoj banes me qera 75 m2 te parku i qytetit banesa ka sallon e kuzhin se bashku,dy dhoma gjumi,si dhe nje banjo koridor e ballkon qe ka pamje ka parku.

22 July 2014

Lokal ose Zyre me qira para kuvendit te Kosoves ne Prishtine

 

 

Leshohet me qira lokali me siperfaqe 50m2, me podrum dhe banjo, qe gjended perballe kuvendit te Kosoves. Lokali eshte I pershtatshem per butik(tekstil) apo zyre (avo...

22 July 2014
Lokal 100m2 ne Prishtine

Lokal 100m2 ne Prishtine

 

 

Shitet ose leshohet me qira lokali 100m2, dy kateshe i cili gjindet ne rrugen UCK afer Hotel Pandores,perkatesisht ne fund te rruges se "Kafeve te vogla " te semafor...

22 July 2014

jap banesen me qera

 

300 

jap banesen me qera ne Lakrishte hyrja 3 kati 10,banesa ka gjithsej 75m2,nje sallon,dy dhoma gjumi,kuzhine,koridor,banjo dhe ballkonet pra eshte teresisht e renovuar...

22 July 2014
Shitet ose ipet me qira shtëpia në Fushë Kosovë.

Shitet ose ipet me qira shtëpia në Fushë Kosovë.

 

250000 

Shtëpia gjendet në rrugën Molla e Kuqe, nr. 2. Në katin përdhesë shtëpia ka 2 lokale. Kati i parë dhe i dytë kanë nga 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë (të ndara). K...

22 July 2014
Shitet Toka në fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!!

Shitet Toka në fsh Jezerc, Shumë Lirë dhe Mirë !!!

 

 

Mirëdita të nderuar Kliente Shesim Tokë në Fsh Jezerc, Komuna e Ferizajt me të gjithe Infrastrukturen për Jetes.Uji,Rryma. Rrugët, , Telefoni,Ski Lifti, etj. Tok...

21 July 2014
banes me qera

banes me qera

 

300 

leshoj banes me qera 75m2 te parku i qytetit,banesa ka dy dhoma gjumi,sallon e kushin se bashku,nje banjo,koridor dhe ballkon qe ka pamje ka parkuReklama ne gazeta ora
Veshje kombetare me porosi
Memli Mullabazi iPhone Service

Kategoritë e shpalljeve

RSS GazetaOra.com

  • An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.