Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

banesa me qira RSS Furnizim

Publikimet për banesa me qira (316)

17 April 2014

Banese me qira ne sheshin Nena Tereze ne Prishtine

 

300 

Jap me qira banesen E mobiluar me nje dhom gjumi sallon kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga sheshi-esht e pershtatshme edhe per zyre .cmimi sipas marrveshjes

17 April 2014
banese me qera

Banese me qira ne lagjen Arberia, Prishtine

 

400 

Banesa leshohet me qera. Banesa gjendet ne lagjen Arberia, adresa Eduard Lir 50/6 Prishtine, mbi ministrin e shendetesis. Banesa gjindet ne katin e pare dhe madhesia...

17 April 2014

Lëshoj banesën me qira në Ulpianë

 

 

Lëshoj me qira banesën 60 m2 në Ulpianë (Prishtinë) D8, Hyrja 2, kati I, prej muajit maj. Banesa ka 2 dhoma të gjumit, dhomë dite të integruar me kuzhinë, shpajz (de...

14 April 2014

2 banesa me qira ne Ulpiane, Prishtine

 

250350 

Jap me qira dy banesa ne ulpiane te rrethi I spitalit ne d7 ne katin e 4 me 3 dhoma me qminin 350e dhe ne ulpiane mas AAK ne katin e 6 2 dhoma fjetje me qmimin 250e ...

14 April 2014

Jap banes me qera

 

300 

Leshoj banes me qera te parku i qyteti banes ka 2 dhoma gjumi nje sallon me kuzhin e mobiluar dhe shume e mirë per banim per me shume na kontakon ne ket numer teli: ...

11 April 2014
Banese me qira ne qender te qytetit e pershtatshme per zyre

Banese me qira ne qender te qytetit e pershtatshme per zyre

 

300 

Banesa eshte ne katin e pare, me shikim nga rruga. Deri me tani ka qene e perdorur si zyre per agjencione te ndryshme. Eshte e pershtatshme per biznes, per zyre apo ...

11 April 2014
Banese me qira

Banese me qira ne lagjen e spitalit, Prishtine

 

200 

Jepet banesa me qira ne lagje te spitalit- afer kompleksit te banesave chelsey point. Banesa eshte ne katin e 4, ka dhome te dites, kuzhine, dhome te fjetjes, banjo...

8 April 2014

Lëshojmë Banesën me Qera

 

 

Pershendetje të nderuar shfletues të "shpallje.com" Ipet Banesa (82m2) 2 Dhomëshe, Salloni me kuzhinë, Banjo si dhe Korridori me qera në periferi të qendrë së Fer...

7 April 2014
leshoj 6 banesa me qira prapa teatrit komtar

Leshoj 6 banesa me qira prapa teatrit kombetar, Prishtine

 

350 

leshoj 6 banesa me qira banesat jane ndertim i ri banesat jane te pa mobiluara per informacione me te hollsishme kontatkoni nr Tel: 044 263 903

3 April 2014

Banesa me qira dhe ne shitje ne Prishtine

 

350 

banesa me qira dhe ne shitje kemi banesa me nga 1 dhom 2 dhe 3 dhoma ne qender te qytetit mbarapa HOTEL SIRJUSIT ju mirpresim.