Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

98.91m2

 •  

  840  • Lloji i shpalljes: Shes
 • Numri i dhomave: 3
 • Hapsira në m2: 98.91
 • Telefoni: +377 45 746 746
 • Adresa: kompleksi-blerti@lesna.net
 • Vendi: Prishtinë
 • Listuar: 11 February 2013 07:44
 • Skadon Kjo shpallje ka skaduar
98.91m2
98.91m2 - Fotografi198.91m2 - Fotografi2

Përshkrimi

Banesa ne shitje ne kompleksin me te ri i cili fillon te ndertohet se shpejti nga kompania LESNA, në Lagjen Kalabria, me 98.91m² ku ka Sallon me Kuzhin, Ballkon, Banjo, Wc dhe 2 Dhoma e Gjumit. Banesa ka oxhak. Mundesi per blerjes ndarazi, edhe te Depo/Bodrumit si dhe Vend-Parkimit. Sherbim te Pastrimit dhe Mirembajtjes i rregullt, Disa here ne jave, Mirembajtje e Hapesirave Gjelbruese, Lojra dhe vend Rekreacion per Femije. Kompleksi perfundon brenda afatit 1 vit e gjysme / max 2 vite. Mundesi te ndryshme te pageses. 840€/m² por do te kete zbritje per bleresit e pare.

Vizioni ynë po vjen në jetë, me kompleksin rezidencial BLERTI!
Unë jam shtëpia jote. Unë jam BLERTI!

Kompleksi “Blerti”
kompleksi-blerti@lesna.net
038/601-701
045/746-746
www.lesna.net

Shpallje të ngjajshme:

715 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga LESNA sh.p.k.

 • Banesa ne Shitje
 • Banesa, Lokale ne Shitje
 • Banesa ne shitje ne kompleksin me te ri
 • 98.91m2, banesa ne katin 1
 • Lokali ne Shitje
Latest items listed by LESNA sh.p.k. »

Maps


Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga LESNA sh.p.k.

Latest items listed by LESNA sh.p.k. »