Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Banesa ne Prizren

 •  

  80 000  • Lloji i shpalljes: Shes
 • Numri i dhomave: 5
 • Hapsira në m2: 135
 • Telefoni: 044 203 472
 • Adresa: srebrenica 22
 • Vendi: Prizren
 • Listuar: 28 June 2011 08:07
 • Skadon Kjo shpallje ka skaduar

Përshkrimi

Shitet banesa e posaperfunduar ne qender te Prizrenit. Perdhese dhe kati 1. Tri dhoma gjumi, dy banjo, sallon-kuzhine, terase. Moderne dhe me standarde evropiane.

Shpallje të ngjajshme:

3,597 shikime gjithsej, 5 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: gepac
 • Anëtar prej: 28 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga gepac

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by gepac »

Maps


Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: gepac
 • Anëtar prej: 28 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga gepac

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by gepac »