Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Mobilje vetem me porosi

 •  

  Me marrvrshje  • Adresa: Besim Mazreku
 • Telefoni: 044178503
 • Vendi: Gjilan
 • Shteti: Kosovë
 • Kodi postal: 60000
 • Listuar: 15 August 2011 08:07
 • Skadon Kjo shpallje ka skaduar
Mobilje vetem me porosi
Mobilje vetem me porosi - Fotografi1Mobilje vetem me porosi - Fotografi2Mobilje vetem me porosi - Fotografi3Mobilje vetem me porosi - Fotografi4Mobilje vetem me porosi - Fotografi5Mobilje vetem me porosi - Fotografi6Mobilje vetem me porosi - Fotografi7

Përshkrimi

Mobilerija jone bene prodhimin e mobiljeve smbas porosis duke perfshir:Dhoma te fjetjes per te rritur dhe femij,Kuzhina,Paradhoma,Tavolina,Komodina te ndryshme.Transporti dhe montimi behen falas

Shpallje të ngjajshme:

2,237 shikime gjithsej, 4 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: gjilani
 • Anëtar prej: 15 August 2011

Shpalljet tjera të postuara nga gjilani

 • Shtepia ne shitje ne Gjilan
 • Mobilje vetem me porosi
 • Truall ne rrugen qarkore
Latest items listed by gjilani »

Maps


Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: gjilani
 • Anëtar prej: 15 August 2011

Shpalljet tjera të postuara nga gjilani

Latest items listed by gjilani »