Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

OFERTA PUNE NE 2014

 •  

    • Adresa: Prishtinë
 • Telefoni: 044/ 70 80 20
 • Vendi: Mitrovicë
 • Shteti: Kosovë
 • Listuar: 23 January 2014 14:49
 • Skadon 93 ditë, 7 orëve
OFERTA PUNE NE 2014
OFERTA PUNE NE 2014 - Fotografi1

Përshkrimi

SuperOfertë për Studim dhe punësim në Vancover në Kanada
Të ndëruar student/ë, ju njoftojmë se tani pranë Agjencionit Turistikë “PROMOKOS,, mund ti plotësoni format për aplikim për studim dhe punësim në Vancover Kanada,
Oferta vlenë deri me datën:03.03.2014…
Aplikimi është pa pagesë…
Ju lutëm na dërgo CV-në. email:info.promokos@gmail.com

Shpallje të ngjajshme:

4,851 shikime gjithsej, 3 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga N.Sh.Promokos

Latest items listed by N.Sh.Promokos »

Maps


 • Lulzim Baftiu

  kerkoj pun ne ferizaj

 • Lulzim Baftiu

  a mund te me ktheni pergjigjen te me gjeni nje pun ne ferizaj un me teper dua te em si nje pastrues

Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.