Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

shes banesa ne fushe kosove

 •  

  sipas marrveshjes  • Lloji i shpalljes: Shes
 • Numri i dhomave: 6
 • Hapsira në m2: 78 deri 120m2
 • Telefoni: 044 254 054dhe 049 103 110
 • Adresa: fushe kosove
 • Vendi: Fushë Kosovë
 • Listuar: 27 July 2011 21:35
 • Skadon Kjo shpallje ka skaduar

Përshkrimi

Shes banesa ne fushe kosove, banesat ne mbarim e siper, vendi, ne mes te qerdhes se femijeve dhe shkolles mihal grameno ,afer prishtines afer qendrave te medha tregtare interex etc ,herta etj .vendi eshte shume i mire me vendparking hapsire te madhe ,banesa ndodhet ne vend shime strategjik dy anet rruge,lokalin e leshoj me qera si dhe ka garazha.banesat jane ne katin e dyte dhe te gjashtin. une jam pronari itokes, ku e kam dhene token per ndertim te gjitha dokumentat behen te une.ka ndriqim te mire prej lindjes se diellit,qmimi i volitshem tani se me vone jane me shtrejt.tel 044 254 054 sidhe 049 103 110.

Shpallje të ngjajshme:

1,783 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: shkaba
 • Anëtar prej: 27 July 2011

Shpalljet tjera të postuara nga shkaba

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by shkaba »

Maps


Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: shkaba
 • Anëtar prej: 27 July 2011

Shpalljet tjera të postuara nga shkaba

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by shkaba »