Welcome, visitor! [ Register | Loginrss

shes banesa ne fushe kosove

 •  

  sipas marrveshjes  • Lloji i shpalljes: Shes
 • Numri i dhomave: 6
 • Hapsira në m2: 78 deri 120m2
 • Telefoni: 044 254 054dhe 049 103 110
 • Adresa: fushe kosove
 • Vendi: Fushë Kosovë
 • Listed: 27 July 2011 21:35
 • Expires: This ad has expired

Description

Shes banesa ne fushe kosove, banesat ne mbarim e siper, vendi, ne mes te qerdhes se femijeve dhe shkolles mihal grameno ,afer prishtines afer qendrave te medha tregtare interex etc ,herta etj .vendi eshte shume i mire me vendparking hapsire te madhe ,banesa ndodhet ne vend shime strategjik dy anet rruge,lokalin e leshoj me qera si dhe ka garazha.banesat jane ne katin e dyte dhe te gjashtin. une jam pronari itokes, ku e kam dhene token per ndertim te gjitha dokumentat behen te une.ka ndriqim te mire prej lindjes se diellit,qmimi i volitshem tani se me vone jane me shtrejt.tel 044 254 054 sidhe 049 103 110.

Shpallje të ngjajshme:

1,940 total views, 2 today


Contact

Poster

You must be logged in to inquire about this ad.

Information about the ad poster

 • Listed by: shkaba
 • Member Since: 27 July 2011

Other items listed by shkaba

 • No other ads by this poster found.
Latest items listed by shkaba »

Maps


Leave a Reply

You must be logged in to inquire about this ad.

Information about the ad poster

 • Listed by: shkaba
 • Member Since: 27 July 2011

Other items listed by shkaba

 • No other ads by this poster found.
Latest items listed by shkaba »