Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

shes banesen ne Bresje -Fushe Kosove

 •  

  20.000  • Lloji i shpalljes: Shes
 • Numri i dhomave: 1
 • Hapsira në m2: 33 me pordum eshte 38
 • Telefoni: 044-698611 dhe 045 461-601
 • Adresa: Bresje
 • Vendi: Fushë Kosovë
 • Listuar: 21 July 2012 19:12
 • Skadon Kjo shpallje ka skaduar

Përshkrimi

eshte banesa ne katin a pare ka njoe sallon kuxhine nje ballkon eshte shume e pershtatshme per zyre dhe per zgjerim 2 dhomesh afer eshte tregu ,ambulanta ,shkolla,komuna e re qe po ndertohet,

 

mund te kontaktoni me Labinotin ne 044 698611

Shpallje të ngjajshme:

895 shikime gjithsej, 3 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Labinot
 • Anëtar prej: 21 July 2012

Shpalljet tjera të postuara nga Labinot

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Labinot »

Maps


Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Labinot
 • Anëtar prej: 21 July 2012

Shpalljet tjera të postuara nga Labinot

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Labinot »