Welcome, visitor! [ Register | Loginrss

shes banesen ne Bresje -Fushe Kosove

 •  

  20.000  • Lloji i shpalljes: Shes
 • Numri i dhomave: 1
 • Hapsira në m2: 33 me pordum eshte 38
 • Telefoni: 044-698611 dhe 045 461-601
 • Adresa: Bresje
 • Vendi: Fushë Kosovë
 • Listed: 21 July 2012 19:12
 • Expires: This ad has expired

Description

eshte banesa ne katin a pare ka njoe sallon kuxhine nje ballkon eshte shume e pershtatshme per zyre dhe per zgjerim 2 dhomesh afer eshte tregu ,ambulanta ,shkolla,komuna e re qe po ndertohet,

 

mund te kontaktoni me Labinotin ne 044 698611

Shpallje të ngjajshme:

980 total views, 2 today


Contact

Poster

You must be logged in to inquire about this ad.

Information about the ad poster

 • Listed by: Labinot
 • Member Since: 21 July 2012

Other items listed by Labinot

 • No other ads by this poster found.
Latest items listed by Labinot »

Maps


Leave a Reply

You must be logged in to inquire about this ad.

Information about the ad poster

 • Listed by: Labinot
 • Member Since: 21 July 2012

Other items listed by Labinot

 • No other ads by this poster found.
Latest items listed by Labinot »