Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Shes papagalla te races tigrica#####URGJENT######BOJM EDHE ZBRITJE#####

 •  

  40  • Adresa: Prishtin
 • Telefoni: 044306485
 • Vendi: Prishtinë
 • Shteti: Kosovë
 • Kodi postal: ff
 • Listuar: 16 September 2012 13:23
 • Skadon Kjo shpallje ka skaduar
Shes papagalla te races tigrica#####URGJENT######BOJM EDHE ZBRITJE#####

Përshkrimi

Shes papagalla te races tigrica,me kafaz jon gjithsej 3 copa jan te urt shum te mir me duhet ti shes per arsye migrimi .Jon shum te mir dhe u pergjigjen disa urdhrave, jon 2 djem e 1 qik e verdha o qika.shes edhe kafazin me to i cili eshte i madh dhe i ri e ka vleren 20 euo kurse une e shes15.po ashtu kafazi ki ka te gjitha paisjet(Luhaj,ujin,ushqimin,dhe uleset)jan shum te mir bojn shum pak berllog,kush osht qe i njeh mir kitë rac kan mi pelqy,po ashtu GRATIS vjen guri i tyre …te interesuarit mund te kontaktohen permes numrit te telefonit……………BOJM EDHE ZBRITJE………………

Shpallje të ngjajshme:

1 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga:
 • Anëtar prej: 3 September 2014

Shpalljet tjera të postuara nga

Latest items listed by PARETO »

Maps


Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga:
 • Anëtar prej: 3 September 2014

Shpalljet tjera të postuara nga

Latest items listed by shpallje »