Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Shitet trualli ne Prizren

 •  

  9500 EURO  • Lloji i shpalljes: Shes
 • Telefoni: 044 671 538
 • Vendi: Prizren
 • Listuar: 15 August 2011 12:23
 • Skadon Kjo shpallje ka skaduar

Përshkrimi

Shes trollin 6,16 ari ne lagjen Bajram Curri ne Prizren. Trolli ka gjithe infrastrukturen e nevojshme per ndertim te shtepive, si uje, kanalizim, rryme etj. Trolli eshte prone e paluajtshme qe 50 vite e trasheguar nga gjyshi im, dhe ka dokumentacionin e rregullt, me skice kadastrale e matur me milimetra.
Cmimi sipas marreveshjes.

Shpallje të ngjajshme:

883 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Mentor
 • Anëtar prej: 15 August 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Mentor

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Mentor »

Maps


Duhet të jeni të kyqur për të kontaktuar në lidhje me këtë shpallje.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Mentor
 • Anëtar prej: 15 August 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Mentor

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Mentor »